Jump to content
Jump to content
Esi sviecināts Guest!

Pievienojis mums!  Tiklīdz tu esi reģistrējies tu vari izveidot rakstus , atbildēt un lasīt esošos rakstus, dod reputāciju un  saņemt punktus par padarīto darbu forumā, izmantot vēstuļu sadaļu, lai sazinātos ar speletājiem un administrātoriem un daudz , ko vel citu! Tas neaizņems pat minūti , ko tu vel gaidi?

OVK's

Lietotājs
 • Content count

  497
 • Credits

  965 
 • Joined

 • Last visited

Par OVK's

 • Rank
  Savējais

Lietotāja informācija

 • Dzimums:
  Sieviete

Recent Profile Visitors

3067 profile views
 1. Hype Hype! Good luck & Have fun @ jaunaja sezona!
 2. Hype hype hype! Lets go and pvp. Lai jums visiem iet labi saja sezona,cerams tiksimies kotha!
 3. Ceresim vinam si doma patiks un pievienosies! Es jau aprunatos ar vinu,bet nevaru sazinaties ar vinu. Vieniga vieta kur vareju ir tsa,bet vins tagad ir retums tsa! Taka ,es ceru,kad vins pielabos topiku un atbalstis!
 4. Sveicināti! Man radās ideja. Zinot, ka nav neviens, kurš labprātīgi varētu uzcelt Skyblock un Factions spawnu - tiek rīkots konkurss. Noteikumi - spawns nedrīkst būt kopēts. Spawnam jābūt sekojošām lietam - vieta priekš crates, anvils, enchantment table, mob fermai, fishing poolam un spawnam jābut vai salas veidā. (tas pēc izvēles) Balvas - @ /server factions - 7 legendary keys un elite vips uz mēnesi . @ /server skyblock - 7 spawner keys un jaunais vips uz mēnesi. Darbus jataisa sava pasaule un video jaliek saja topika. Konkurss norisinas no 09.09.2017 - 26.09.2017 Ceru, ka administrācija piekrīt un atbalstīs šo konkursu. Ceru, ka sniegs arī balvas. Paldies! Lai veicas būvētājiem! Un, ja kādam no administrācijas ir piebildes/ieteikumi droši editojat topiku!
 5. Mēneša MC administrātors (Visaktīvākais MC administrators):DKMēneša MC moderators (Visaktīvākais MC moderators):Seroxe aka (Sexrozite) Mēneša lietotājs (Visaktīvākais MC lietotājs):Mufucis un lauwene (@ skyblock)Mēneša maciņš (Visbiežāk izmanto smsshopu):PohaMēneša asprātis (Vissmieklīgākais lietotājs):PiparinjshMēneša atkarīgais (Visvairāk laika pavada serverī):BabyPing Mēneša PvP'eris (Izceļas ar PvP prasmēm):Laqva Mēneša spammeris (Krāj postus, bezjēdzīgi postojot forumā):Mr_PonkyMēneša profils (Vispievilcīgākais profila noformējums):Endija Mēneša grafiķis (Izceļas ar saviem GFX): Endija
 6. Es jus miilu <3
 7. Mēneša MC administrātors (Visaktīvākais MC administrators):DKMēneša MC moderators (Visaktīvākais MC moderators):Seroxe Mēneša lietotājs (Visaktīvākais MC lietotājs): mufucis un lauweneMēneša maciņš (Visbiežāk izmanto smsshopu): nezinuMēneša asprātis (Vissmieklīgākais lietotājs): xTygerMēneša atkarīgais (Visvairāk laika pavada serverī): smoosh Mēneša PvP'eris (Izceļas ar PvP prasmēm): BabyPing Mēneša spammeris (Krāj postus, bezjēdzīgi postojot forumā): KrauklisLVMēneša profils (Vispievilcīgākais profila noformējums):Endija Mēneša grafiķis (Izceļas ar saviem GFX): Endija
 8. Good luck & Have fun , lai veicas visiem jaunaja sezona!