Jump to content
Jump to content
Esi sviecināts Guest!

Pievienojis mums!  Tiklīdz tu esi reģistrējies tu vari izveidot rakstus , atbildēt un lasīt esošos rakstus, dod reputāciju un  saņemt punktus par padarīto darbu forumā, izmantot vēstuļu sadaļu, lai sazinātos ar speletājiem un administrātoriem un daudz , ko vel citu! Tas neaizņems pat minūti , ko tu vel gaidi?

Sexroze

Minecraft Moderators
 • Content count

  872
 • Credits

  612 
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

Par Sexroze

 • Rank
  Atkarīgais
 • Birthday 04/06/04

Sazināties

 • Web URL:
  www.eclat.lv

Lietotāja informācija

 • Dzimums:
  Vīrietis
 • Atrašanās vieta:
  Latvia

Recent Profile Visitors

3678 profile views
 1. Ar nepacietību gaidu!
 2. Nominācijas:Mēneša MC administrātors (Visaktīvākais MC administrators):SynxPlays as alway ^^Mēneša MC moderators (Visaktīvākais MC moderators):xTyger Mēneša lietotājs (Visaktīvākais MC lietotājs):BoomLikeShit mby.Mēneša maciņš (Visbiežāk izmanto smsshopu): n/aMēneša asprātis (Vissmieklīgākais lietotājs):n/aMēneša atkarīgais (Visvairāk laika pavada serverī):anotherovk Mēneša PvP'eris (Izceļas ar PvP prasmēm):n/a Mēneša spammeris (Krāj postus, bezjēdzīgi postojot forumā):kanelite <3Mēneša profils (Vispievilcīgākais profila noformējums):n/a Mēneša grafiķis (Izceļas ar saviem GFX): Give props to Endij.
 3. Esam priecīgi paziņot ,ka drīzumā atvērsies Factions Serveris ar jauno sezonu 4.0 . Atveršanas gaidāma: 09.06.2017, plkst. 18:00 (Piektdien) Servera versija: 1.7.x -> 1.8.x JAUNUMI IEKŠ JAUNĀ FACTIONS SERVERĪ: » YouTube Rank « Jaunajā Factions sezonu ir ticis pievienots YouTuber statuss. YouTube statusu tu varēsi dabūt automātiski izdarot /Yt . Kaut gan ir gaidāmas prasības būdams. Tās varēsiet redzēt In game. Šim statusam ir dotas vairākas privilēģijas nekā Member statusam. » Factions Server Treileris (Made by DeWilX) « Kā arī mēs daram mazu giveaway (ELITE-VIP) Rank uz mēnesi, lai piedalītos uz šo giveaway vajag reupload treileri savā kanālā un izpildīt šīs prasības ,kas te ir norādīts. https://gleam.io/DAnCd/eclat-season-4-elite-vip-contest » Crates & Spawn « Cik zināms iepriekšējo sezon daži no Cratiem ir bijuši pārāk ''OP'' ,tapēc šo sezon esam balancējuši ,lai nedabūtu ļoti labus itemus uzreiz. Protams ,ka jaunajā sezonā būs jauns Spawns. Spawns ir parādīts treilerī, kuru varat apskatīties. »Spawner « Ir ticis ievietots jauns Spawner plugins Šim pluginam ir pievienotas vairākas fīčas kuras jūs varēsiet gan jau redzēt In game. Tas būtu viss par jauno sezonu , protams ja rodas jautājumi ienāciet TeamSpeak3 Serverī (ts.eclat.lv) , vai kontaktējaties Skype ct.own.b Spēlējot jauno sezonu noteikti izlasat Server noteikumus. Ar cieņu Eclat Administrācija. @ECLAT 2017
 4. Paldies tiem ,kas nominēja mani <3 Visiem Staff / Lietotājiem veiksmi šo mēneša nominācijas
 5. Nominācijas:Mēneša MC administrātors (Visaktīvākais MC administrators): SynxPlays aka DK.Mēneša MC moderators (Visaktīvākais MC moderators): n/a Mēneša lietotājs (Visaktīvākais MC lietotājs): Probs UMadBroMēneša maciņš (Visbiežāk izmanto smsshopu):Noteikti smoosh143.Mēneša asprātis (Vissmieklīgākais lietotājs): XTyger maa boy.Mēneša atkarīgais (Visvairāk laika pavada serverī):anotherovk Mēneša PvP'eris (Izceļas ar PvP prasmēm):n/a Mēneša spammeris (Krāj postus, bezjēdzīgi postojot forumā): KrauskisLV XDMēneša profils (Vispievilcīgākais profila noformējums): Endija Mēneša grafiķis (Izceļas ar saviem GFX): cue
 6. Liels paldies Synx'am <3 http://prnt.sc/f5y3uh
 7. Noteikti ,ka vajag atgriezt!
 8. Par PvP eventiem runājot vadija XTygers tagat viņš nav neviens nevad. Par QD Synx negrib vai nav laiks. Par UHC Plugins crašo server. Par jauno event neko nezin sakot kaut kas jauns būšot.
 9. Ar nepacietību gaidu jauno sezonu. Lai veicas visiem jaunajā sezonā!
 10. Nice one @DeWilX ! Tiešām ,kas labs.
 11. Noteikti piedalos.
 12. Beidzot arī kaut kas jauns forums ir ieviests,.