Jump to content

test.

Lietotājs
 • Satura daudzums

  190
 • Credits

  155 
 • Pievienojās

 • Pēdējo reizi apmeklēja

 • Dienas uzvarēja

  9

test. last won the day on September 14 2017

test. had the most liked content!

4 Followers

Par test.

 • Rangs
  Savējais
 • Dzimšanas diena 12/31/2017

Lietotāja informācija

 • Dzimums:
  Vīrietis
 • Atrašanās vieta:
  Ogrēnietis
 • Intereses:
  I.

Profila apmeklētāji

3579 profila skatījumi
 1. Pēc pieciem tikai salu restartiem, synixam ienāca galvā, ka vajadzētu uztaisīt kādu update serverim, beidzot. Malace!
 2. Beidzot, tas pēc kā es nācu uz eclat Nācu pēc HCF, sapratu, ka tādu vairs nav, sāku spēlēt skyblock, parādījās HCF, šis teksts ir bezsakars, but who cares? Es ilgi domāju ko rakstīt, bet aizmirsu...(sviests)
 3. test.

  NOTM: Jūnijs 2017

  Mēneša MC administrātors (Visaktīvākais MC administrators): SynxMēneša MC moderators (Visaktīvākais MC moderators): Seroxe Mēneša lietotājs (Visaktīvākais MC lietotājs): n/aMēneša maciņš (Visbiežāk izmanto smsshopu): n/aMēneša asprātis (Visnesmieklīgākais lietotājs): FruttozMēneša atkarīgais (Visvairāk laika pavada serverī): mufucis Mēneša PvP'eris (Izceļas ar PvP prasmēm): n/a Mēneša spammeris (Krāj postus, bezjēdzīgi postojot forumā): FruttozMēneša profils (Vispievilcīgākais profila noformējums): Synx Mēneša grafiķis (Izceļas ar saviem GFX): Endija
 4. like tasq cilveks ir tik labs vissi admini palidies ka vinu izvelejat

  1. jamilv

   jamilv

   SkyBlock : nozadzis 1 IronGolem spawneri un samainijis pret 8 Cow Spawneriem , un no islandas nozadzis vell 3 Cow Spawnerus !!!!

  2. _CIGA_

   _CIGA_

   ne es pat nenemu 1 iron golem spawneri bet nemainiju  8 cow  3 es nezgou tie bija mani

  3. _CIGA_

   _CIGA_

   tagat helistroper tu man parada 4 cow spawnerus jo tu kad parvacos pie tevim es tev iedevu 4 cow spawnerus

 5. Baigi interesanta sezona izklausās, ka būs. Ieiešu arī pa retam uzspēlēt!
 6. Pasākums tiek atcelts, sakarā ar to, ka nav neviena augstākstāvošā, kurš man viņu varētu palīdzēt, novadīt.
 7. Skyblockā ir anti xray.
 8. Skyblock pasākums Būsi laipni gaidīts uz cilvēku ilgi gaidīto un pieprasīto pasākumu vakaru iekš skyblock servera! Kas notiks un kādā veidā? Skyblock serverī notiks pasākums, kuru jūs tik ilgi gaidījāt un tik ļoti pieprasijāt. Tātad sākšu ar nelielu apstāstījumu par gaitām kuras notiks pasākumu dienā. Kad sāksies pasākums, tiks izveidota teleportācijas vieta /warp event ! Ko jums tur vajadzēs darīt? Atbilde ir pavisam vienkārša, pa visu End pasauli, tiks ierakti/noslēpti spawneri un lādes, jums būs pieejamība tur visu rakt un meklēt savas laimīgās mantas, bet uzmanies, jo Tev jebkurā brīdī varēs pienākt cilvēks no mugurpuses un izrakt blokus zem kājām, līdz ar ko Tu izkritīsi no pasaules un pazaudēsi visas mantas kuras Tev būs inventorijā, bet tas vēl nav viss, kamēr jūs raksiet un meklēsiet spawnerus un lādes tikmēr jums apkārt lidināsies tā saucamais Ender Dragons, tad uzreiz radās ideja izveidot vēlvienu balviņu klāt. Tā balva uz doto brīdi ir noslēpums. Kā lai dabūn noslēpumaino balvu? Jums ir jānosit Ender Dragons un cilvēks kurš dabūs viņa olu, lūk viņš arī dabūs balvu. Zinu, ka būs ilgi kamēr to olu dabūs, jo visi klikšķinās uz viņas un viņa teleportēsies prom, bet nu lūk arī ir tā odziņa, varēsiet pacīnīties. Noteikumi Atļauts sist blokus zem citu cilvēku kājām. Atļauts jaukt un būvēt blokus pasaulē, kuru sauc par End. Aizliegts lidod. (Jail līdz eventa beigām) Aizliegts /sethome End territorijā. Norises laiks 5. maijs plkst. 19:00 Pieteikšanās Nav iepriekš jāpiesakās, visi 5. maijā plkst. 19:00 varēs doties /warp event un sākt pasākumu!
 9. Es jau zinu, kuram krāšu! Varam sākt spamu!
×
×
 • Izveidot jaunu...