Jump to content
Jump to content
Esi sviecināts Guest!

Pievienojis mums!  Tiklīdz tu esi reģistrējies tu vari izveidot rakstus , atbildēt un lasīt esošos rakstus, dod reputāciju un  saņemt punktus par padarīto darbu forumā, izmantot vēstuļu sadaļu, lai sazinātos ar speletājiem un administrātoriem un daudz , ko vel citu! Tas neaizņems pat minūti , ko tu vel gaidi?

Sign in to follow this  
Followers 0
kristapsxzz

synxplays

13 posts in this topic

kad eclata pedejo reizi ir bijis kads events kas notiek? Synx baigi gruti ieslegt

serveri un atnakt pec laicina un izslegt? vai ari eclatam vienkarsi jau beigas.

Atvainojos par garumzimem kautkas nestradaja.

es domāju ka tev Kristap ir jāiet pieteikties par organizātoru, tev noteikti izdotos izveidot trīspatsmitdesmitdeviņi eventus dienā, es ticu taviem un tavu draugu spēkiem. Gaidu pieteikumu! Būs tev antirekomendācija no manis un manām druškām.

Par PvP eventiem runājot vadija XTygers tagat viņš nav neviens nevad.

Par QD Synx negrib vai nav laiks.

Par UHC Plugins crašo server.

Par jauno event neko nezin sakot kaut kas jauns būšot.

14 hours ago, Stooshi said:

es domāju ka tev Kristap ir jāiet pieteikties par organizātoru, tev noteikti izdotos izveidot trīspatsmitdesmitdeviņi eventus dienā, es ticu taviem un tavu draugu spēkiem. Gaidu pieteikumu! Būs tev antirekomendācija no manis un manām druškām.

tu stulbs esi es nesaptrotu ko tavi trispatsmitdesmitdevini nozime ,bet max eventi cik bijusi 1 diena ir 2 un pedejas nedelas laika nav bijis neviens events. agrak eventos bija pa 60-100 cilvekiem tagat eclats ir izmiris ir tikai 40-60.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.