Jump to content

DeWilX

Īpašnieks
 • Satura daudzums

  374
 • Credits

  18 
 • Pievienojās

 • Pēdējo reizi apmeklēja

 • Dienas uzvarēja

  61

DeWilX last won the day on May 24

DeWilX had the most liked content!

Par DeWilX

 • Rangs
  BOSS.
 • Dzimšanas diena 03/17/1996

Sazināties

 • Web URL:
  http://www.eclat.lv
 • Skype:
  dewilix
 • Discord:
  DeWilX#5093

Lietotāja informācija

 • Dzimums:
  Vīrietis

Profila apmeklētāji

46484 profila skatījumi
 1. Apsveicu dz. d. ! :D

 2. Kas ir vajadzīgs lai spēlētu serveri? GTA V: [links] FiveM: [links] TeamSpeak 3: [links] TokoVOIP(plugins priekš teamspeak): [links] TokoVOIP instalācija Vispirms atveram Teamspeak, pieslēdzamies ( ts.eclat.lv ) un instalejam Pluginu, pēc instalācijas restartējam TS3. Pēc tam dodamies atpakaļ TS3 uz ECLAT serveri: Ja jums viss ir sataisīts tad automātiski iemetīs spēlē, tik līdz beigsies loading screen iekš spēles. (Jums nav jamaina kanāls iekš teamspeak tas notiek automatiski) Kad esam spēlē ieejam Settingos uz izslēdzam Voice Chat iekš GTA. Lai izmantotu TS3, jums ir jāsaliek viss mikrofons un austiņas iekš Tools > Options. Kā arī jauzliek iekš Option tā pati poga, ar kuru runājat InGame. (Ja ar N tad ari iekš TS3 būs jauzliek N). Rācija ir ITEMS, to var ieslēgt uzvelkot virsū uz "LIETOT" pogas. Lai runātu pa telefonu vai rāciju ir jātur CAPS LOCK poga. Kā izslēgt paziņojumu skaņas iekš Teamspeak Kas ir vēl nepieciešams, ja jums viss ir ieinstelēts: Kā iegūt Whitelist? Jums jābūt mūsu fivem diskordā - [links] Pirms aizpildiet anketu, OBLIGĀTI iemācaties izprast termoloģiju un zināt servera noteikumus. - [links] Whitelist anketa - [links] Kad jūs esat aizpilduši gaidam atbildi šājā kanālā, iekš mūsu discord - http://prntscr.com/rs4f9l Tālāk seko intervija, kur pārbaudīs kartīgi jūsu zināšanas par termoloģiju. (Lai paziņotu, ka jūs esat gatavs veikt interviju ietagojiet @REVIEWER iekš jautajumu chata. Kad esat veiksmīgi izturējuši interviju, veriet vaļā Fivem un iekš Direct connect sadaļā ierakstiet - rp.eclat.lv:30120 Sledzaties klāt un jums izmetīs šādu pažiņojumu - Kad esat izdarījuši norādes kas ir dotas ar sarkanajiem burtiem varat droši pēc 5 minūtem doties spēlē !
 3. Kads atbild uz sudzbu!

   

  1. Minivipslv

   Minivipslv

   Atbildi uz sūdzību!

    

 4. Skype nevajadzēja nomainīt apakša kā organizētājam ?
 5. DeWilX

  LIELDIENU EVENT

  Ko, ko, labs cilvēks uztaisīja event savu
 6. TU ZAIBALA! :D

   

 7. tatad es speleju skypvp serveri tepleportejos pie skeletiem tur bija cilveks  nositu vinu un man bans 5 rule admin quodpecus + nebija neviena briinajuma ne froze ne lai uzaicinu skype tatad neparko nobanoja un reali man nav haki un neesu nevienu noteikumu lidz sim parkapis vnk kas notiek jusu serveri

 8. DeWilX

  ECLAT.LV - UHC vakars v10

  Atcelts, jo bija problēmas ar plugin. Plugina autors teica, ka itkā salabojis to kļūdu, ka viss nocrasho, bet kā redzējām, ka tomēr vēl jālabo viņam.
 9. Daudz laimes dzimšanas dienā! Lai tev labāki admini serveros, mazāk čīteru un vairāk spēlmaņu. ;)

 10. Paziņojumu piemeri: https://imgur.com/IUZwBDY https://imgur.com/TSnqolZ Protams test varianta vietā paziņojums par eventu.
 11. Šis nav aizvietojums tiek norādīti link uz foruma topic arī, ja tāds ir izveidots.
 12. Tātad daudz domājot par to, ka bieži kāds baumo, ka notiek events serverī, es piemodos ar ideju kā to visu atrisināt... Pushbullet - ir aplikācija caur kuru tiek nodotas ziņās starp vairākām ierīcēm (planšetēm, telefoniem un PC), Šajā aplikācija Jūs varat arī piesekot citām lietām piemēram Steam Deals vai Humble bundle dealiem - http://prntscr.com/e93497. Tādējādi Jūs ātri un vienkārši saņemat ziņas vai atjaunojamus par pašlaik notiekošo serverī un vispār mūsu komūnā. Mūsu Pushbullet channel https://www.pushbullet.com/channel?tag=eclat Spiežat follow! Ja kādi jautājumi vai neskaidrības rakstāt šeit zemāk.
 13. vari iedod savu skype? vai uzaicināt mani batmenijs.

  problēmas ar acc servera

×
×
 • Izveidot jaunu...