Jump to content
ECLAT.LV

DeWilX

Īpašnieks
 • Content Count

  376
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  126

Everything posted by DeWilX

 1. Kas ir vajadzīgs lai spēlētu serveri? GTA V: [links] FiveM: [links] TeamSpeak 3: [links] TokoVOIP(plugins priekš teamspeak): [links] TokoVOIP instalācija Vispirms atveram Teamspeak, pieslēdzamies ( ts.eclat.lv ) un instalejam Pluginu, pēc instalācijas restartējam TS3. Pēc tam dodamies atpakaļ TS3 uz ECLAT serveri: Ja jums viss ir sataisīts tad automātiski iemetīs spēlē, tik līdz beigsies loading screen iekš spēles. (Jums nav jamaina kanāls iekš teamspeak tas notiek automatiski) Kad esam spēlē ieejam Settingos uz izslē
 2. Skype nevajadzēja nomainīt apakša kā organizētājam ?
 3. DeWilX

  LIELDIENU EVENT

  Ko, ko, labs cilvēks uztaisīja event savu
 4. Atcelts, jo bija problēmas ar plugin. Plugina autors teica, ka itkā salabojis to kļūdu, ka viss nocrasho, bet kā redzējām, ka tomēr vēl jālabo viņam.
 5. Paziņojumu piemeri: https://imgur.com/IUZwBDY https://imgur.com/TSnqolZ Protams test varianta vietā paziņojums par eventu.
 6. Šis nav aizvietojums tiek norādīti link uz foruma topic arī, ja tāds ir izveidots.
 7. Tātad daudz domājot par to, ka bieži kāds baumo, ka notiek events serverī, es piemodos ar ideju kā to visu atrisināt... Pushbullet - ir aplikācija caur kuru tiek nodotas ziņās starp vairākām ierīcēm (planšetēm, telefoniem un PC), Šajā aplikācija Jūs varat arī piesekot citām lietām piemēram Steam Deals vai Humble bundle dealiem - http://prntscr.com/e93497. Tādējādi Jūs ātri un vienkārši saņemat ziņas vai atjaunojamus par pašlaik notiekošo serverī un vispār mūsu komūnā. Mūsu Pushbullet channel https://www.pushbullet.com/channel?tag=eclat Spiežat follow!
 8. 9, baigi labi izskatās, tā kvalitāte , iztēlē vienkārši izcili. :)
 9. Varat vēl piedalīties līdz 18:00. :)
 10. Hah, recīgi, visi domā , ka administrācija vainīga, bet īstanībā tur bij vainīgs kāds no Eclat spēlētājiem, bet sideriem jau poh.

  1. Show previous comments  4 more
  2. Sfynxys

   Sfynxys

   WoOoW.

   Kads sakars?!?

  3. _XAH_

   _XAH_

   @Lethics - Paši uzprasās uz to. Ja nehako, nav bans, netiks publiskota IP adrese.

  4. DeWilX

   DeWilX

   @_XAH_ tiesi ta.

 11. Šie noteikumi attiecās pilnībā uz visiem spēlētājiem. SERVERU VISPĀRĪGIE NOTEIKUMI 1. Aizliegts reklamēt citu serveru adreses. 2. Aizliegts aizskart citus spēlētājus, nepārtraukti lamāties, aizvainot kādu citas rases pārstāvi. » 2.1. Attiecas arī uz pārsauktajiem priekšmetiem. » 2.2. Aizliegts piesārņot čatu jeb "spamot". » 2.3. Aizliegts aizskart citu spēlētāju personīgo dzīvi. 3. Aizliegts jeb kādā veidā bojāt pasauli (griefing). » 3.1. Aizliegts piesārņot Wilderness teritoriju ar genbuckets jeb scaffoldie
×
×
 • Create New...