Jump to content
ECLAT.LV

test.

Lietotājs
 • Content Count

  190
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

Reputation Activity

 1. reaction_title_1
  test. reacted to Synx in ECLAT.LV - UHC Vakars #11 (Teams)   
  Vieta - @ EVENTS (/server events)
  Datums, Laiks -  21.10.2017 , Pieteikšanās/Sākums - 18:00 -> 18:10 (Sestdiena)
  Servera versija: 1.7.x - 1.8.x
   
  Veids - UHC ( 3 spēlētāji/ katrā komandā )
  Scenārija - Golden Heads, CutClean (Instant Ores)
  Golden Heads - Spēlētāju nositot, parādīsies fence un galva virsū, nositot galvu dabūsi viņa galvu un ieliekot crafting table un apliekot Gold Ingots apkārt iegūsi "Golden Head"
  CutClean - Viss izcepsies Ores/Animal Food utt.


   
  Norises laiks:
  10 minūtes pēc UHC sākšanas visi spēlētāji tiek atveseļoti (Final Heal)
  Pēc 55 minūtēm sākas atskaite no Border samazināšanās.
  Border samazināsies sākumā pa 1000 blokiem, pēc tam mazāk līdz 25 - Aizliegts kempot.
   
   
  UHC (Ultra Hardcore) (Kas tas ir?) - Tavs mērķis ir izdzīvot - kad sākas spēle, tu tiec teleportēts uz nejauši izvēlēto vietu mapē, tev tuvumā uzreiz nav neviens spēlētājs. Pirmajā daļā tu attīsties un gatavojies iet uz centru. (Vāc materiālus, uzlabo bruņas, zobeņus, utt.) Pēc pirmās spēles pus stundas pasaules mala sāk samazināties. Tu nedrīksti nokļūt aiz tās, savādāk tu sāksi mirt. Pēdējais dzīvais, jeb pēdēja komanda, kura paliek dzīva uzvar.
   
  PIEMĒRS, KĀ TAS VISS IZSKATĪSIES:

   
   
  Aizliegts izmantot palīgprogrammas. Ievērot visus servera noteikumus. Respektēt gan vadītāju, gan spēlētājus.\  
   
  Aizliegts darīt kaut ko pret savai komandai. - Traucēšana - (1 day ban) Aizliegts sadarboties ar citām komandām. Sky-Base ir aizliegts Aizliegts kempot alā (uz fināla apļa)   1. vieta - SKYPVP | 2x SynxPlays Key /or 2x Seroxe Key
  FACTIONS | 2x Champion Keys
  SKYBLOCK | 2x Mythical Keys
   
   
  2. vieta - SKYPVP | 1x SynxPlays Key /or 1x Seroxe Key
  FACTIONS | 2x Silver Keys
  SKYBLOCK | 1x Mythical Key
   
   
  3. vieta - SKYPVP | 4x Rare Keys
  FACTIONS | 2x Bronze Keys
  SKYBLOCK | 1x Epic Key
   

   
  Komandu varēs izveidot, ar komandu - /team
  Tur būs dotas visas komandas, kuras tev palīdzēs izveidot šo komandu!
   

   
   
  JAUTĀJUMI, VAI INFO? - SKYPE: ct.own.b
  Ar cieņu,
  SynxPlays
   
  @ECLAT 2017
 2. reaction_title_1
  test. reacted to Synx in ECLAT.LV - SkyBlock Season 2.0 (NEW)   
  Vienīgā lieta kas ir dead ir tavs prāts. Eclat ir aktīvs jau kopš 2010. gada un vēl ilgi būs aktīvs.
 3. reaction_title_1
  test. reacted to Synx in ECLAT.LV - SkyBlock Season 2.0 (NEW)   
  - SKYBLOCK -
  Season 2.0
   
  Jaunās Skyblock sezonas atveršana būs 13. oktobrī, plkst. 17:00
  Servera versija: 1.12.1
  Atbalsta versijas: 1.8+
  Bet viss veidots priekš 1.8. Jaunie bloki un lietas nav iekš /shop. Tos tu vari pats izveidot un nolikt.
   


   
  Kas gaidāms jaunajā Skyblock sezonā?:
   
   
  - GALVENĀS IZMAIŅAS -
  Pilnībā jaunas veikala cenas, vairāk piedomāts pie ekonomikas. Tagad tu vari vairākos veidos nopelnīt, nebūs tā, ka tu vari tikai nopelnīt ar nieka Cow Spawner. Skyblock tagad ir pārveidots mazliet grūtāk, lai būtu tieši grūti iegūt blokus, uzlabojot, savu salas līmeni. Ieliktas lietas, kā Vote Shop (/pshop sadaļā) - (Pirkt lietas, pa vote punktiem. Katra balss - 1 vote point) , Player Shop (/pshop) - (Var iegādāties pa naudu nika krāsu). Player Menu (/pmenu) - Varēs apskatīt lietas, kā - savu statistiku, leaderboards un arī apskatīt cobblestone ģenerātora INFO.
  Viena arī no lietām, kas ir pievienota ir tas, ka tagad katru 20 minūtes čatā būs spēle, kurā tu varēsi uzvarēt naudas summu vai arī vienkārši XP.
  Viss, kas tev ir jādara ir jāieraksta čatā rezultāts un tava balva būs inventorijā. Spēles veidi ir - Rēķināšana, ātrrakstīšana un uzrakstīt vārdu, kurš ir samaisīts.
  Jauns Auction House - tagad piedāvā arī kategorijas un /ah bid (Izlozēt ar naudas summu) Atpakaļ ielikts /pv, kur tu varēsi nomainīt vaultam uzrakstu un bloku kā viņš izskatās. Piemērs:

  Parastajiem spēlētājiem pienāksies viens Vault, bet VIP personām, protams, tas skaits palielināsies lielāks.
   
  Tagad tu vari uziet uz nika un tev parādīs galveno informāciju par viņu.
  Mazs piemērs:
   
  Mazliet nokonfigurēta un jauna lieta iekš Skyblock arī no Factions nāk, kas ir /yt , ar kuras komandas palīdzību tu vari automātiski tikt par YouTube ranku. Bet tu tiksi ielikts par neapstiprināto YouTube ranku, kuram būs tikai prefix. Bet, kad administrātors izskatīs tavu YouTube grupu, tad tu varēsi arī izmantot tā previlēģijas.
  Tas, kas būs vajadzīgs priekš standarta YouTube ranka.
     
  Protams arī būs izņēmumi, kurus es izskatīšu caur Skype vai Discord.
   

   
  - JAUNS SPAWNS & GUI's -
  Sākot no šīs sezonas ir izveidots pilnībā jauns spawns, kurā būs ļoti viegli orientēties. Tu varēsi apskatīt kā veidot Cobblestone Ģenerātoru, kā izveidot ChestShop, u.c. lietas. Arī ir izveidots tas, ka tu vari tagad spawnā uzspiest uz NPC un viņš atvers noteiktu lietu. Piemēram virs NPC rakstīts Enchanter, tad atvērs tev Enchanter Menu iekš Spawna vienkārši uzspiežot labo pogu. Tagad arī varēsi apskatīt sezonas statistiku un karot par tām. Statistiku leaderboardi sadalās pa dažādām nodarbēm, tāpēc diezgan viegli tajos būs iekļūt. Protams arī varēsi savas statistikas iekš Spawna redzēt uzspiežot uz NPC vai arī vienkārši ievadot komandu /stats
   

  - SPAWNERU LĪMEŅI -
  Ir izveidoti jauni spawneru līmeņi, jauns spawner shop GUI. Tagad tu varēsi sastakot monstru spawnerus kopā pieliekot otro spawneri klāt vai arī vienkārši, uzspiežot, labo klikšķi uz spawneri un upgreidot to pa naudu un apskatīt to statistikas. 
  Mazs piemērs: 

  Protams uz summu neskatīties, tas ir tikai piemērs, kāds izskatīsies iekšējais GUI.
  Stakoto spawneri var sist vienkārši ar pickaxe un izdropos vienu spawneri un samazināsies to staka skaits, vai arī sitot to (Shiftojot) un nosist visu stakoto skaitu un paņemt to visu inventorijā (sastakotu).
   

   
  - JAUNI RANKI -
  Izveidoti jauni ranki - Silver, Gold, Diamond, Emerald. | Kuriem būs vairāk daudz lietas pieejamas nekā iepriekšējam Sky-VIP. Sky-VIP rank, protams, paliks, bet to darbības būs vienlīdzīgas ar Gold Rank.  Katram rankam arī būs savs kits, kuru varēs redeemot, jeb izmantot katru mēnesi. Tajā ietilps atslēgas un dažādas noderīgas mantas, lai varētu ļoti labi sākt savu salu. Emerald rankam būs speciāla funkcija, kas atļaus tev nomainīt kādu tu vien vēlies niku un ar jebkādām krāsām.


  - SELL & AUTO SELL CHEST -
  Jaunajā Skyblock'ā arī būs komanda "/sell" , kur atveras GUI un tu vari ielikt visas fermas lietas un pārdot tās uzreiz. *Pagaidām tajā var ielikt tikai fermas lietas. (Bloki un dažas lietas nav pieejamas pārdošanā. Tos ir jāpardod manuāli caur - /shop) Saraksts ar pārdotajām lietām - https://pastebin.com/VvwpeTCb
  VIP'iem sākot ar Diamond Rank pienāks klāt automātiskā lāde, kurā pārdosies visas fermas lietas, ko augstāk minēju. Tas naudu tev ieskaitīs automātiski, vienīgais, kas tev ir jādara ir jāsež pie fermas, lai spawnotos monstri vai arī automātiskā melones ferma, kā piemērs.

   
  - CE & PVP ARENA -
  Tagad arī Custom Enchants ir mazliet stabilizēti un vieglāk saprotami, jo ar jauno GUI palīdzību Jums nebūs nekad nekādi jautājumi par Custom Enchantiem. Tos jūs varēsiet apskatīt In Game ar komandu – /ce Būs arī PVP Arena, kurā kritīs Envoys, varēs karot par Koth un protams cīnīties savā starpā. No Envoys varēs dabūt ļoti labas balvas, kā arī envoys kritīs pēc noteikta balsojuma skaita. (Vote Party vietā)
  Koth'i notiks 2 vai 3 reizes nedēļā.
  Pirmajā nedēļā Kothi nebūs vēl pieejami.


  Protams arī ir vēl daudz daudz lietas, kuras nespēšu visas izstāstīt iekš šī topika, to jūs serverī paši redzēsiet!

   
  - IEPRIEKŠĒJO SEZONU TOPS & BALVAS -
   
   
  Iepriekšējā sezona ilga ļoti ilgi un būsim ļoti laipni Jums pasniegt ļoti labas balvas beidzot šo sezonu.

  TOP 5 SALAS:
  1. vieta - anotherOVK (Salas līmenis: 119231) iegūst 40€ PAYPAL naudas summu, kuru varēs izmantot iekš www.eclat.lv/mc_veikals
  2. vieta - Poha (Salas līmenis: 77777) iegūst 30 €  PAYPAL naudas summu, kuru varēs izmantot iekš www.eclat.lv/mc_veikals
  3. vieta - lauwene (Salas līmenis: 63070) iegūst 20 €  PAYPAL naudas summu, kuru varēs izmantot iekš www.eclat.lv/mc_veikals
  4. vieta - VnkHa (Salas līmenis: 45882) iegūst 10 €  PAYPAL naudas summu, kuru varēs izmantot iekš www.eclat.lv/mc_veikals
  5. vieta - mclatvietis (Salas līmenis: 31191) iegūst 5 € PAYPAL naudas summu, kuru varēs izmantot iekš www.eclat.lv/mc_veikals

  ĪPAŠĀ BALVA
  Īpašā balva pienākas lauwenei, kas ir 10€  PAYPAL naudas summa, par to, ka bijusi visaktivākā iekš Skyblock sezonas ar laiku 68 dienas, 18 stundas un 10 minūtes.


  Balvas, protams, nākamo sezonu paaugsies, ja būs ļoti liels cilvēku daudzums un pieprasījums.
  Par naudas summām, sazināties skype - ct.own.b vai arī Discord - https://discord.gg/yN2MVpf  PALDIES PAR UZMANĪBU UN TIEKAMIES NĀKOŠAJĀ SEZONĀ!


  INFO vai kādi jautājumi?
  SKYPE - CT.OWN.B
  DISCORD - https://discord.gg/yN2MVpf

   
  Ar cieņu,
  SynxPlays
   
 4. reaction_title_1
  test. got a reaction from Synx in ECLAT.LV - HCF MAP 5 SOTW (ONLY 1.7)   
  Beidzot, tas pēc kā es nācu uz eclat  Nācu pēc HCF, sapratu, ka tādu vairs nav, sāku spēlēt skyblock, parādījās HCF, šis teksts ir bezsakars, but who cares? Es ilgi domāju ko rakstīt, bet aizmirsu...(sviests)
   
 5. reaction_title_1
  test. reacted to Synx in ECLAT.LV - HCF MAP 5 SOTW (ONLY 1.7)   
  Mapes sākums(SOTW) būs plkst. 14:00, 15.07.2017 (SESTDIENA)
  SERVERA VERSIJA: 1.7.x (1.8 aizliegts pievienoties)

    Maksimālo cilvēku skaits frakcijā: 10 Sabiedroto skaits(Alliances): 0 (ARĪ SOLO FRAKCIJĀM AIZLIEGTS ALLYOT) Claim sistēma: Chunk based. Deathban ilgums: 45 minūtes. SOTW Timer: 1 stunda. Map Border: 3000 (Nether/Overworld) End Exit: South Road Crowbar cena: 17,500$ PVP Timer: 30 minūtes Maksimālie claimi: 40 chunks

  INVIS BŪS IESLĒGTS !!!!


  TRAILER:
   

    Map Kit: Sharpness 2, Protection 2.
  Iespējamās klases:
  Miner
  Bard
  Archer   [Subclaim] Officer / [Subclaim] Leader;
  [Subclaim] Tavs Niks  Update. [14.07.2017]

  Koth un DTC laiki:

  Koth - Kauja par sarkanu placīti (Jānostāv sarkanajā zonā 15 minūtes)
  DTC - Kauja par obsidian, kurš pēdējais iznīcina pēdejo gabalu Obsidian uzvar. Kopā ir 150 jāizsit.  Ja būs ļoti liels cilvēku pieaugums, tad iespējams nākamajā sezonā sagaidāma Citadel un Conquest.

  Vari arī redzēt spēlētājus, kas pašreiz strīmo, ar komandu - /streams un uzspiest uz viņa galvas un tev iedos viņa YT link. Kā arī Yūtūberiem un Fejmous grupām būs savs panelis /panel un varēs uz tiem pieteikties, caur komandu /yt


  Pievienota jauna komanada: 

  /ifp - Specifiskus itēmus, kurus tu norādi, tev nepaceļ. Piemēram, ja kāds zina, kā citos ārzemju serveros - /cobble un neceļ cobblestone, bet šis tāds labāks un konfigurējams, kā arī var pats izveidot savu sarakstu, ko neceļ.

  /ifp add - Pievieno tavu lietu no rokas.
  /ifp clear - Notīra sarakstu
  /ifp list - Parāda sarakstu, kurus itemus tu nepacelsi
  /ifp toggle - Ieslēdz / Izslēdz izvēlēto lietu pacelšanu.

  Piemēram, man ir  rokā Cobblestone un es viņu vairāk negribu pacelt, tad es paņemu, lai ir virsū uz rokas un rakstu /ifp add .
  Tad, ja man nav ieslēgts, ieslēdzu ar /ifp toggle un vairāk Cobblestone man necelsies augšā no zemes un varēs droši mainoties. To pašu var izdarīt ar mob loot. Šī lieta ietaupīs laiku.  

  Ja protams gadās kādas neskaidrības, tad droši skype - ct.own.b vai arī TeamSpeak3 @ ts.eclat.lv
  Good luck & Have Fun!
 6. reaction_title_1
  test. got a reaction from Endija in Skyblock - Find me pasākums [Event]   
  Skyblock pasākums
   
  Būsi laipni gaidīts uz cilvēku ilgi gaidīto un pieprasīto pasākumu vakaru iekš skyblock servera!
   
  Kas notiks un kādā veidā?
   
  Skyblock serverī notiks pasākums, kuru jūs tik ilgi gaidījāt un tik ļoti pieprasijāt. Tātad sākšu ar nelielu apstāstījumu
  par gaitām kuras notiks pasākumu dienā. Kad sāksies pasākums, tiks izveidota teleportācijas vieta /warp event !
  Ko jums tur vajadzēs darīt? Atbilde ir pavisam vienkārša, pa visu End pasauli, tiks ierakti/noslēpti spawneri un lādes,
  jums būs pieejamība tur visu rakt un meklēt savas laimīgās mantas, bet uzmanies, jo Tev jebkurā brīdī varēs pienākt
  cilvēks no mugurpuses un izrakt blokus zem kājām, līdz ar ko Tu izkritīsi no pasaules un pazaudēsi visas mantas kuras
  Tev būs inventorijā, bet tas vēl nav viss, kamēr jūs raksiet un meklēsiet spawnerus un lādes tikmēr jums apkārt lidināsies
  tā saucamais Ender Dragons, tad uzreiz radās ideja izveidot vēlvienu balviņu klāt. Tā balva uz doto brīdi ir noslēpums.
  Kā lai dabūn noslēpumaino balvu? Jums ir jānosit Ender Dragons un cilvēks kurš dabūs viņa olu, lūk viņš arī dabūs balvu.
  Zinu, ka būs ilgi kamēr to olu dabūs, jo visi klikšķinās uz viņas un viņa teleportēsies prom, bet nu lūk arī ir tā odziņa, varēsiet
  pacīnīties.
   
  Noteikumi
   
  Atļauts sist blokus zem citu cilvēku kājām.
  Atļauts jaukt un būvēt blokus pasaulē, kuru sauc par End.
  Aizliegts lidod. (Jail līdz eventa beigām)
  Aizliegts /sethome End territorijā.
   
  Norises laiks
   
  5. maijs plkst. 19:00
   
  Pieteikšanās
   
  Nav iepriekš jāpiesakās, visi 5. maijā plkst. 19:00 varēs doties /warp event un sākt pasākumu!
 7. reaction_title_1
  test. got a reaction from xEdgarsツ in Skyblock - Find me pasākums [Event]   
  Skyblock pasākums
   
  Būsi laipni gaidīts uz cilvēku ilgi gaidīto un pieprasīto pasākumu vakaru iekš skyblock servera!
   
  Kas notiks un kādā veidā?
   
  Skyblock serverī notiks pasākums, kuru jūs tik ilgi gaidījāt un tik ļoti pieprasijāt. Tātad sākšu ar nelielu apstāstījumu
  par gaitām kuras notiks pasākumu dienā. Kad sāksies pasākums, tiks izveidota teleportācijas vieta /warp event !
  Ko jums tur vajadzēs darīt? Atbilde ir pavisam vienkārša, pa visu End pasauli, tiks ierakti/noslēpti spawneri un lādes,
  jums būs pieejamība tur visu rakt un meklēt savas laimīgās mantas, bet uzmanies, jo Tev jebkurā brīdī varēs pienākt
  cilvēks no mugurpuses un izrakt blokus zem kājām, līdz ar ko Tu izkritīsi no pasaules un pazaudēsi visas mantas kuras
  Tev būs inventorijā, bet tas vēl nav viss, kamēr jūs raksiet un meklēsiet spawnerus un lādes tikmēr jums apkārt lidināsies
  tā saucamais Ender Dragons, tad uzreiz radās ideja izveidot vēlvienu balviņu klāt. Tā balva uz doto brīdi ir noslēpums.
  Kā lai dabūn noslēpumaino balvu? Jums ir jānosit Ender Dragons un cilvēks kurš dabūs viņa olu, lūk viņš arī dabūs balvu.
  Zinu, ka būs ilgi kamēr to olu dabūs, jo visi klikšķinās uz viņas un viņa teleportēsies prom, bet nu lūk arī ir tā odziņa, varēsiet
  pacīnīties.
   
  Noteikumi
   
  Atļauts sist blokus zem citu cilvēku kājām.
  Atļauts jaukt un būvēt blokus pasaulē, kuru sauc par End.
  Aizliegts lidod. (Jail līdz eventa beigām)
  Aizliegts /sethome End territorijā.
   
  Norises laiks
   
  5. maijs plkst. 19:00
   
  Pieteikšanās
   
  Nav iepriekš jāpiesakās, visi 5. maijā plkst. 19:00 varēs doties /warp event un sākt pasākumu!
 8. reaction_title_1
  test. got a reaction from DeWilX in Skyblock - Find me pasākums [Event]   
  Skyblock pasākums
   
  Būsi laipni gaidīts uz cilvēku ilgi gaidīto un pieprasīto pasākumu vakaru iekš skyblock servera!
   
  Kas notiks un kādā veidā?
   
  Skyblock serverī notiks pasākums, kuru jūs tik ilgi gaidījāt un tik ļoti pieprasijāt. Tātad sākšu ar nelielu apstāstījumu
  par gaitām kuras notiks pasākumu dienā. Kad sāksies pasākums, tiks izveidota teleportācijas vieta /warp event !
  Ko jums tur vajadzēs darīt? Atbilde ir pavisam vienkārša, pa visu End pasauli, tiks ierakti/noslēpti spawneri un lādes,
  jums būs pieejamība tur visu rakt un meklēt savas laimīgās mantas, bet uzmanies, jo Tev jebkurā brīdī varēs pienākt
  cilvēks no mugurpuses un izrakt blokus zem kājām, līdz ar ko Tu izkritīsi no pasaules un pazaudēsi visas mantas kuras
  Tev būs inventorijā, bet tas vēl nav viss, kamēr jūs raksiet un meklēsiet spawnerus un lādes tikmēr jums apkārt lidināsies
  tā saucamais Ender Dragons, tad uzreiz radās ideja izveidot vēlvienu balviņu klāt. Tā balva uz doto brīdi ir noslēpums.
  Kā lai dabūn noslēpumaino balvu? Jums ir jānosit Ender Dragons un cilvēks kurš dabūs viņa olu, lūk viņš arī dabūs balvu.
  Zinu, ka būs ilgi kamēr to olu dabūs, jo visi klikšķinās uz viņas un viņa teleportēsies prom, bet nu lūk arī ir tā odziņa, varēsiet
  pacīnīties.
   
  Noteikumi
   
  Atļauts sist blokus zem citu cilvēku kājām.
  Atļauts jaukt un būvēt blokus pasaulē, kuru sauc par End.
  Aizliegts lidod. (Jail līdz eventa beigām)
  Aizliegts /sethome End territorijā.
   
  Norises laiks
   
  5. maijs plkst. 19:00
   
  Pieteikšanās
   
  Nav iepriekš jāpiesakās, visi 5. maijā plkst. 19:00 varēs doties /warp event un sākt pasākumu!
×
×
 • Create New...