News

CS:GO OPEN CUP REZULTĀTI UN APRAKSTS

Nu ko esam aizvadījuši savu pirmo "Eclat.lv CS:GO Open Cup" ar interesantām spēlēm un protams ar pārmetumiem kad nekas netika kārtīgi sagatavots. Atvainojiet cienijamie CS:GO spēlētāji un komandas par šādām neertībām kas padarīja turnīru ne tik labu. Bet vienmēr skatīsimies uz lietām no labākas puses un sliktās lietas šoreiz daudz maz atmetīsim , jo patiešām visam tā gatavojušies kā vajadzētu.

Fināls

Fināls izrādījās diezgan interesants , kur sacentās divas spēcīgākas komandas šajā turnīra - morTUUM un Anetīt.
Spēle pirmajā mapē "DE_SEASON" iegriezās diezgan spraigi , bet beigās pārliecinoši komanda jeb MIX "Anetīt" uzvarēja ar reuzltātu 16:12 Pirmās mapes MVP spēlētājs tika nominēts - kul , komandas kapteinis.

Otrā mape tika aizvadīta "DE_INFERNO" kur pirmajā pusē izvirzījās vadība komanda "morTUUM" un šādi ar 2 roundu pārsvaru uzvarēja pirmo pusi pie CT side. Bet otrajā pusē jau viss tika samainīts un "Anetīt" spēlēja jau pārliecinoši ar stabilām uzvarām katrā roundā.
Māčs noslēdzās ar rezultātu 16:8 un ar komandas "Anetīt" stabilo uzvaru "Eclat.lv CS:GO Open Cup"

Intervija ar "Anetīt" komandas kapteini - kul

1.Kā tu vērtē mūsu pirmo Eclat.lv Open Cup?

Kups bija izplānots lieliski, pietrūka organizētība un serveri, protams arī vajadzētu lielāku ievērību pievērst anti cheateam

2.Vai bija kādi iebildumi pret kādam no pretenieku komandām?

Jā bija iebildumi, cilvēki paši zina attiecība uz ko. Nezinu vai tur bija kas vai nē, bet pāris momenti bija diezgan dīvaini.

3.Ko tu ieteiktu mums uzlabot uz turpmākajiem turnīriem?

1. Veto sistēmu ievest, random mapju izvēles vietā. 2. Laicīgi sagatavot serverus. 3. Vairāk adminus, ja ir kādas problēmas lai atrāk visu var izlabot un tas arī laikam būtu viss

4.Vai ar sādiem turnīriem citi spēltāji var iegūt prasmes un motivāciju?

Pašlaik godīgi sakot nē, bet nu iespējams tas piesaistītu vairāk cilvēkus no matchmaking pāriet uz 128 ticku kas radītu csgo izaugsmi Latvijā, vajadzētu popularizēt kupus nākamos, lai ir labākas komandas.

Vai uz nākamo Eclat Open Cup būtu nepieciešami vairāki streameri un vai vispār kāds skatītos ?

Noteikti vajadzētu lielāku un vērienīgāku turnīru, jā noteikti ka skatītos, jo cilvēkiem dažreiz ir interesanti paskatīties kā citi spēlē, mūsu komandas biedrz Depzs streamoja un visu laiku bija 20+ skatītāji.

6. Novēlējums Eclat.lv kolektīvam no komandas.

Turpināt rīkot kupus, lai viss izdotos, jaunas un vērienīgas idejas, un protams nesabrukt pie pirmajām grūtībām


Ar cieņu Eclat.lv Administrācija un turnīra vadītājs - elgrounde

Komentāri 9 komentāri
Datums pirms 4 gadiem
 
Atpakaļ

9 komentāri

kul - pirms 3 g.
Chesters rakstīja:
Apsveicu , bet ja DCGLV , nebūtu nokavējuši un būtu tikuši pie spēlēšanas ,jums draugi būtu kārtīgi jāpacenšas. Gaidam vēl cupus. Mēs būsim !!!


haha, varam uzšaut vienu pcw ja gribi pamērīt spēkus :*
elgrounde - pirms 3 g.
Chesters rakstīja:
Apsveicu , bet ja DCGLV , nebūtu nokavējuši un būtu tikuši pie spēlēšanas ,jums draugi būtu kārtīgi jāpacenšas. Gaidam vēl cupus. Mēs būsim !!!


nu pa 1/4 finālu diezgan būtu tikuši tālāk
Chesters - pirms 3 g.
Apsveicu , bet ja DCGLV , nebūtu nokavējuši un būtu tikuši pie spēlēšanas ,jums draugi būtu kārtīgi jāpacenšas. Gaidam vēl cupus. Mēs būsim !!!
elgrounde - pirms 3 g.
YallD rakstīja:
https://www.youtube.com/watch?v=t2L0sLUjs9o - mans video pa manu pieredzi saja cupaa


Labs darbs YallD :D

Pievienot komentāru!

Tev jāienēk savā profilā lai pievienotu komentāru