rp.eclat.lv
0 / 8
ts.eclat.lv
0 / 32
mc.eclat.lv
0 / 0
am.eclat.lv
0 / 0
5 Mar
news-img

Ar atgriešanos!

Čau, čau. Kā jau redzat ir izveidota jauna sākumlapa pie kuras mēs vēl strādājam un cenšamies novērst visus bagus, tapēc nesatraucaties, ja kaut kas līdz galam nedarbojas.
Tātad drīzumā būs pieejams mūsu merch , kurus varēs iegādāties no mājaslapas . Pieejams iegādei būs krūze, hoodiji, t-krekli, stickeri ar mūsu īpašo dizainu uz tiem.
Esam arī padomājuši par aktivitāti - atjaunosim mēneša nominācijas, iegūt varēs tikai tad, ja izcelsies ar kaut ko īpašu serverī vai arī ar aktivitāti forumā. Varētu arī uzbliezt kādu CS:GO turnīru, bet tas ir atkarībā pēc cilvēku velmēm un aktivitātes, protams, var jau arī citur kādu turnīru, bet aktivitātes dēļ tas viss ir iesaldēts.
Viss darba spēks tika veltīts uz FiveM Roleplay, mūsu tehniķis DK. , jeb (Synx) tagad tur ņemās, tapēc meklējam jaunu, kas spēs noturēt kvalitāti.
Diemžēl arī bēdīgas ziņas, tiks samazināts uz diviem serveriem skyblock un factions, varbūt būs trešais vienas sezonas garumā testa variantā, skatoties cik daudz būs ieintresēti to spēlēt. Tātad par FiveM RolePlay serveri - aktīvi tiek uzlabots un optimizēts, kā arī tiek uzklausīti spēlētāju ieteikumi. Cenšamies atrisināt problēmu ar SAGD un SAPD, jo tur brīžiem liekas ka kādi randomi ienāk no malas , nesaprot kā ir būt mediķim un policistam, kad īstajā dzīvē reāli lietas tā nedara.
Arī domājam par nākotni - ar laiku izveidot kādu game serveri , iespējams to pašu CS:GO vai arī izmēģināsim kaut ko jaunu. Labosim arī i-radio, pagaidām protams nē cilvēku aktivitātes dēļ, bet pirms daudziem gadiem bija interesanti ka, varēja pie dj pasūtīt dziesmas un novēlējumus.
Ūnn domajam arī par special meetup, jo kā nekā mums šogad paliek 10 gadi, tapēc gaidam ieteikumus un ceram, ka drīz parādīsies aktivitāte forumā.

Uz tikšanos, Guurl :)

3 komentāri

pirms 4 g.

Labas idejas! Meetups arī ir laba ideja! Sākumā gan derētu iegūt cilvēku atsaucību un aktivitāti serveros. Manuprāt csgo serveris (arēnu/vai cits variants) labi ietekmētu eclat.lv popularitāti.
pirms 4 g.

:P PPP
pirms 4 g.

(blush) (blush)
1


Pievienot komentāru!

Tev jāienēk savā profilā lai pievienotu komentāru