Jump to content
Jump to content
Esi sviecināts Guest!

Pievienojis mums!  Tiklīdz tu esi reģistrējies tu vari izveidot rakstus , atbildēt un lasīt esošos rakstus, dod reputāciju un  saņemt punktus par padarīto darbu forumā, izmantot vēstuļu sadaļu, lai sazinātos ar speletājiem un administrātoriem un daudz , ko vel citu! Tas neaizņems pat minūti , ko tu vel gaidi?

Nayy

Lietotājs
 • Content count

  1
 • Credits

 • Joined

 • Last visited

 1. katru dienu notiek tas pats varāki playeri tiek banoti par to kad ielago serveris un nevar pakustēties!

 2. Par arī skyblockā dažreiz ielago un tu nevari pakustēties man ir lūgums unbanot nepatiesi nobanoto playeri

  1. xTyger

   xTyger

   Kad nevar pakustēties tas nav lags, bet gan freezots. Ja reportierim/moderātoram ir aizdomas par to, ka kāds hako viņš viņu freezo un tu vairs nevari pakustēties. Tā nav mūsu darīšana. Piemēram visi hakeri pateiks ka viņiem nolagoja, izleftos un visi hakeri tiks unbanoti...

    

  2. Henrijz

   Henrijz

   Nu ja gribi pārbaudi mani man nav ko slēpt

    

  3. Nayy

   Nayy

   mums nau ko slēpt mēs nēsam tādi kuri hacko, + mēs spēlējam skyblocku un mums ir vips un mēs lidojam un dažreiz tas pats notiek nevari pakustēties bet pēts laika atgāja! a skypvp tev nekas neatgāja tu vnk nevari neko darīt!

 3. Amm

  1. Es ar henrijz spēlējam mc.eclat.lv serveri skypvp, un spēlējām spēlējām kā redzējāt henrijz bija ielicis nepatieso banu un es lieku + henrijz daudziem maniem draugiem ir ar tā noticis, tos sauc par servera lagiem, viņš cīnijās un pēkšņi viņš nevarēja pakustēties un viņš gaidija gaidija 5minūtes nekas nenotika un viņš rr minecraftu un pēkšņi bans 2 ned par to kad serveris ielagoja?