Jump to content
Jump to content
Esi sviecināts Guest!

Pievienojis mums!  Tiklīdz tu esi reģistrējies tu vari izveidot rakstus , atbildēt un lasīt esošos rakstus, dod reputāciju un  saņemt punktus par padarīto darbu forumā, izmantot vēstuļu sadaļu, lai sazinātos ar speletājiem un administrātoriem un daudz , ko vel citu! Tas neaizņems pat minūti , ko tu vel gaidi?

elgrounde

Administrators
  • Content count

    172
  • Credits

    30 
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by elgrounde

  1. Mēneša administrātors (Visaktīvākais administrators): Endija Mēneša moderators (Visaktīvākais moderators): Synx Mēneša lietotājs (Visaktīvākais MC lietotājs): N/A Mēneša sliņķis (Tas, kurš neko nedara): DeWilX Mēneša maciņš (Visbiežāk izmanto smsshopu): N/A Mēneša asprātis (Vissmieklīgākais lietotājs): MegustaKing Mēneša atkarīgais (Visvairāk laika pavada serverī): N/A Mēneša profils (Vispievilcīgākais profila noformējums): hromeetais Mēneša spameris (Tas, kurš nespēj aizvērt muti forumā): TheCrazyGamerLv Mēneša rupeklis (Tas, kurš visvairāk lamājas): HULK Mēneša hakeris (Nemāk spēlēt MC bez palīgprogrammām): N/A
  2. 1.Solis Dodamies uz lietotāju paneli un zem jūsu lietotājvārda parādīsies "dropdown" izvēlne kur būs rakstīts "Komanda" 2.Solis Kad būsiet to izdarījis , tad atvērsies logs "Komanda" kur būs rakstīts "Izveidot komandu". Ievadiet savu komandas nosaukumu un spiežat izveidot. 3.Solis Kad šis solis ir pabeigts , tad ejiet uz galveno izvēlni un spiediet uz "Turnīri" 4.Solis Kad atvērsiet "Turnīru" sadaļu , atvērsies panelis ar pieejamajiem turnīriem. Spiežot uz turnīra nosaukumu atvērsies logs ar turnīra aprakstu un komandu sarakstu. 5.Solis Kad atvērsies turnīra logs , spiežat uz "Pieteikties turnīram" un jūsu komanda tiks pieteikta sarakstam par kuru tālāk atbildēs Eclat.lv Administrācija un pilnība apstiprinās priekš turnīra. Un tas arī viss :) gaidām jūs visus uz mūsu Eclat.lv turnīriem.