Spēļu apraksti

Richard Burns Rally

Nosaukums: Richard Burns Rally
Žanrs: Braukšanas Simulators
Platforma: PC, PlayStation 2, Xbox, Gizmondo
Izdevējs: SCi games
Gads: 2004


Šo spēli daudzi visai pamatoti uzskata par vienu no labākajiem un grūtākajiem rallija simulatoriem, dēļ ļoti realistiskā fizikas dzieņa, kas brīžiem liek sirdij salēkties, nepareizi tuvojoties līkumam.
Tiem, kuri nekad RBR nav spēlējuši un vispār ar braukšanas spēlēm neaizraujas, pirmie iespaidi varētu būt samērā nepatīkami, jo noturēt mašīnu uz ceļa nemaz nav tik vienkārši, kā varētu šķist. Bet tas ir tikai normāli un atbilstoši realitātei, jo diez vai kāds veiksmīgi spētu izbraukt rallija trasi īstā rallija auto, pirmo reizi tajā iesēžoties un dodot "gāzi grīdā". Tādēļ pirms sacensību sākšanas nāksies iziet nelielu apmācības kursu, kas dos pamatprasmes virtuālā auto vadīšanā.
Ja ir iespēja, noteikti izmantojiet stūri. Spēlēt, protams, var arī izmantojot taustatūru, bet šī ir spēle, kurā patiešām parādās jēga no cita aprīkojuma.
Savulaik šī spēle izcēlās ar ļoti labu grafiku, tādēļ lai arī tā jau gandrīz ir sasniegusi desmitgadi, vēl joprojām izskatās visai spēlējama. Protams, šobrīd ir atrodamas arī grafiski iespaidīgākas spēles, tomēr ikvienam, kuram patīk "braucamie" gabali šo noteikti iesaku izmēģināt, ja tas vēl nav izdarīts.

Komentāri 4 komentāri
Datums pirms 5 gadiem
 
Atpakaļ

4 komentāri

- pirms 3 g.
Spele ljoti laba :) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Sfynxys - pirms 3 g.
O, jāāā šī spēle dedzina.. :) Agrāk spēlēju man bija uz cd orginal. Un vēl citas spēles. Kobra 11 or smth un šī spēlīte. Es nosaucu tik tās kuras vis vairāk patika un bija TOP - 1,2 vietā.
hromeetais - pirms 4 g.
Fano trakerii shii speele arii ir! Jaanokachaa, izklausaas labs!!
Bruklene - pirms 4 g.
Ieraugot šo topiku izdomāju paspēlēt šo spēli! Grafika ir laba, bet, itka mans pc vilka labi šo speli, liekas ka mašīna takā raustās! Vadāmība ir tiešām grūta un sakumā apmācibas braucienos nevarēju novaldīt mašīnu. Vairākas reizes meiģināju iziet pirmo apmācības kursa daļu. Man pašam isti šī spēle nepatika tikai dēļ vadāmības, jo es braukšanai izmantoju tastatūru. Iespējams iepatiktos, ja spēlētu ar stūri. Pagaidām es nevaru ieteikt šo spēli, bet arī nevaru teikt ka šī spēle ir *****. Paši sapratīsat vai patīk, vai ne, jo katram ir sava gaume!
1


Pievienot komentāru!

Tev jāienēk savā profilā lai pievienotu komentāru