Jump to content
ECLAT.LV

ECLAT.LV - HCF MAP 5 SOTW (ONLY 1.7)


Recommended Posts

original.png
 
Mapes sākums(SOTW) būs plkst. 14:00, 15.07.2017 (SESTDIENA)
SERVERA VERSIJA: 1.7.x (1.8 aizliegts pievienoties)

original.png
 
Maksimālo cilvēku skaits frakcijā: 10
Sabiedroto skaits(Alliances): 0 (ARĪ SOLO FRAKCIJĀM AIZLIEGTS ALLYOT)
Claim sistēma: Chunk based.
Deathban ilgums: 45 minūtes.
SOTW Timer: 1 stunda.
Map Border: 3000 (Nether/Overworld)
End Exit: South Road
Crowbar cena: 17,500$
PVP Timer: 30 minūtes
Maksimālie claimi: 40 chunks

INVIS BŪS IESLĒGTS !!!!

original.png

TRAILER:
 


original.png
 
Map Kit:
Sharpness 2, Protection 2.

Iespējamās klases:
Miner
Bard
Archer
 
original.png
[Subclaim]
Officer
/
[Subclaim]
Leader;

[Subclaim]
Tavs Niks

original.png

Update. [14.07.2017]

Koth un DTC laiki:

Koth -
Kauja par sarkanu placīti (Jānostāv sarkanajā zonā 15 minūtes)
DTC - Kauja par obsidian, kurš pēdējais iznīcina pēdejo gabalu Obsidian uzvar. Kopā ir 150 jāizsit.

GIV54ADjTVuNWQ4mHA_h3w.png

Ja būs ļoti liels cilvēku pieaugums, tad iespējams nākamajā sezonā sagaidāma Citadel un Conquest.

Vari arī redzēt spēlētājus, kas pašreiz strīmo, ar komandu - /streams un uzspiest uz viņa galvas un tev iedos viņa YT link. Kā arī Yūtūberiem un Fejmous grupām būs savs panelis /panel un varēs uz tiem pieteikties, caur komandu /yt


Pievienota jauna komanada: 

/ifp
- Specifiskus itēmus, kurus tu norādi, tev nepaceļ. Piemēram, ja kāds zina, kā citos ārzemju serveros - /cobble un neceļ cobblestone, bet šis tāds labāks un konfigurējams, kā arī var pats izveidot savu sarakstu, ko neceļ.

/ifp add - Pievieno tavu lietu no rokas.
/ifp clear - Notīra sarakstu
/ifp list - Parāda sarakstu, kurus itemus tu nepacelsi
/ifp toggle - Ieslēdz / Izslēdz izvēlēto lietu pacelšanu.

Piemēram, man ir  rokā Cobblestone un es viņu vairāk negribu pacelt, tad es paņemu, lai ir virsū uz rokas un rakstu /ifp add .
Tad, ja man nav ieslēgts, ieslēdzu ar /ifp toggle un vairāk Cobblestone man necelsies augšā no zemes un varēs droši mainoties. To pašu var izdarīt ar mob loot. Šī lieta ietaupīs laiku.
 


Ja protams gadās kādas neskaidrības, tad droši skype - ct.own.b vai arī TeamSpeak3 @ ts.eclat.lv
Good luck & Have Fun! :)
Link to post
Share on other sites

Update.

Koth un DTC laiki:

Koth -
Kauja par sarkanu placīti (Jānostāv sarkanajā zonā 15 minūtes)
DTC - Kauja par obsidian, kurš pēdējais iznīcina pēdejo gabalu Obsidian uzvar. Kopā ir 150 jāizsit.

GIV54ADjTVuNWQ4mHA_h3w.png

Ja būs ļoti liels cilvēku pieaugums, tad iespējams nākamajā sezonā sagaidāma Citadel un Conquest.

Vari arī redzēt spēlētājus, kas pašreiz strīmo, ar komandu - /streams un uzspiest uz viņa galvas un tev iedos viņa YT link. Kā arī Yūtūberiem un Fejmous grupām būs savs panelis /panel un varēs uz tiem pieteikties, caur komandu /yt


Pievienota jauna komanada: 

/ifp
- Specifiskus itēmus, kurus tu norādi, tev nepaceļ. Piemēram, ja kāds zina, kā citos ārzemju serveros - /cobble un neceļ cobblestone, bet šis tāds labāks un konfigurējams, kā arī var pats izveidot savu sarakstu, ko neceļ.

/ifp add - Pievieno tavu lietu no rokas.
/ifp clear - Notīra sarakstu
/ifp list - Parāda sarakstu, kurus itemus tu nepacelsi
/ifp toggle - Ieslēdz / Izslēdz izvēlēto lietu pacelšanu.

Piemēram, man ir  rokā Cobblestone un es viņu vairāk negribu pacelt, tad es paņemu, lai ir virsū uz rokas un rakstu /ifp add .
Tad, ja man nav ieslēgts, ieslēdzu ar /ifp toggle un vairāk Cobblestone man necelsies augšā no zemes un varēs droši mainoties. To pašu var izdarīt ar mob loot. Šī lieta ietaupīs laiku.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...