Jump to content
ECLAT.LV

MC.ECLAT.LV - SkyBlock WipeOut event #2 - Rezultāti


Recommended Posts

Video:

 

 

 

  1. vieta - HennessyHD
  2. vieta - RozaZakis
  3. vieta - Micro215

 

Apsveicu laimētājus un atvainojamies vēlreiz par šiem FPS drop/lagg. ;/

Larabea pat nevarēja novadīt, jo viņai tehniskas problēmas, bet nu

ceram uz nākamo reizi! :)

 

 

 

 

 

 

Ar cieņu ECLAT Administrātors,

SynxPlays.

Link to post
Share on other sites

Video safilmēts nekvalitatīvi, i mean kad tu kusties vis raustās ... nejau dēļ fps or smth. kr4 cerams sapratāt.. Video so so.
Tie lagi wnk .. draugam kuram pc ir pa 2k, mc bija 10 fps. Ko lai es ar savu dinozauru daru .. Galīgs sviests, vis godīgāk būtu to visu uztaisīt normālos apstākļos varu derēt arī tās 3 vietas mainītos ;)

Link to post
Share on other sites

Video safilmēts nekvalitatīvi, i mean kad tu kusties vis raustās ... nejau dēļ fps or smth. kr4 cerams sapratāt.. Video so so.

Tie lagi wnk .. draugam kuram pc ir pa 2k, mc bija 10 fps. Ko lai es ar savu dinozauru daru .. Galīgs sviests, vis godīgāk būtu to visu uztaisīt normālos apstākļos varu derēt arī tās 3 vietas mainītos ;)

 

Tas ka tu netiki pat 3. vietā nenozīmē ka viss jāheito, so stfu. ;)

 

Un raustijās dēļ fps....

Link to post
Share on other sites

Tas ka tu netiki pat 3. vietā nenozīmē ka viss jāheito, so stfu. ;)

 

Un raustijās dēļ fps....

Neraustījās tikkai man ;)Man vienalga kurā vietā es biju ;) Pagaiš reiz kad mani Sintija izmeta, par to ka es ne tur aizskrēju, un visu to ilgo logošanos atpakaļ es biju otrajā vietā ... Un hennesy pat tuvu desmitniekam nebija!

Un stfu tu vari pats, ja jau p*huj bija uz to ka neviens nevar palekties, izņemot 3 "swag" boyus. ; ))

 

Edited by Synx
Varēja gan palēkties, visi leca, neparspīlē te. + Es nemaz nevadīju eventu, kas leca, leca.
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...