Jump to content
Jump to content
Esi sviecināts Guest!

Pievienojis mums!  Tiklīdz tu esi reģistrējies tu vari izveidot rakstus , atbildēt un lasīt esošos rakstus, dod reputāciju un  saņemt punktus par padarīto darbu forumā, izmantot vēstuļu sadaļu, lai sazinātos ar speletājiem un administrātoriem un daudz , ko vel citu! Tas neaizņems pat minūti , ko tu vel gaidi?

Edgars.

Minecraft Moderators
 • Content count

  174
 • Credits

  140 
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

Par Edgars.

 • Rank
  Savējais
 • Birthday 1997.08.31.

Lietotāja informācija

 • Dzimums:
  Vīrietis
 • Atrašanās vieta:
  Ogrēnietis
 • Intereses:
  I.

Recent Profile Visitors

910 profile views
 1. Beidzot, tas pēc kā es nācu uz eclat Nācu pēc HCF, sapratu, ka tādu vairs nav, sāku spēlēt skyblock, parādījās HCF, šis teksts ir bezsakars, but who cares? Es ilgi domāju ko rakstīt, bet aizmirsu...(sviests)
 2. like tasq cilveks ir tik labs vissi admini palidies ka vinu izvelejat

  1. jamilv

   jamilv

   SkyBlock : nozadzis 1 IronGolem spawneri un samainijis pret 8 Cow Spawneriem , un no islandas nozadzis vell 3 Cow Spawnerus !!!!

  2. _CIGA_

   _CIGA_

   ne es pat nenemu 1 iron golem spawneri bet nemainiju  8 cow  3 es nezgou tie bija mani

  3. _CIGA_

   _CIGA_

   tagat helistroper tu man parada 4 cow spawnerus jo tu kad parvacos pie tevim es tev iedevu 4 cow spawnerus

 3. Baigi interesanta sezona izklausās, ka būs. Ieiešu arī pa retam uzspēlēt!
 4. Nu ja neskaita vienīgi Administrāciju @Endija Lab TC. Ja cilvēki uzskata, ka aktivitāte ir no postu spamošanas.
 5. MODERATORA PIETEIKUMS --- Anketa kuru jāaizpilda: Vārds Uzvārds; Edgars Freimanis Vecums; 19 Dzīvesvieta; Ogre Links uz tavu ''Sasveicināšanos''; Vajadzējas būt šeit, bet nezin kapēc ir pazudis, varbūt administrācija var kautkā rollbackot? - http://www.eclat.lv/forums/index.php?/topic/4251-pasaku-čau/ Tava Moderatora pieredze; Kāds neliels laiciņs @ Mat*ica.lv Rekomendācija; Redzēs zemāk, neprasu nevienam. Kādēļ tieši Tev jāpiešķir šis amats?; Jo nav neviena cilvēka, kurš pieskatītu un sodītu šos saucamos pārkāpējus. Nu ja neskaita vienīgi Administrāciju(Synx,Dewilix), bet viņiem arī slinkums iet un sodīt visus pēc kārtas, tapēc arī izlēmu pieteikties! Motivācijas teksts; Godīgi sakot, esmu vēlējies būt foruma moderators nu jau gandrīz gadu,bet nebiju saņēmis drosmi uzrakstīt pieteikumu, jo es zināju, ka neesmu pietiekami labs kandidāts, lai tam pieteiktos, bet tagad gan es jūtu, ka man ir pietiekami daudz pieredzes, jo esmu to saņēmis daž ne dažādos citos serveros! Kā arī es jūtu, ka šim serverim ir nepieciešami jauni darbinieki. Es arī esmu ļoti sabiedrisks un interaktīvs spēlētājs un cilvēks, man ir draugi visur kur es eju un esmu ļoti jauks pret visiem, man patīk jokot un būt jautram, tas protams nenozīmē, ka es nevaru būt nopietna persona, ja vajadzēs, es zinu, kā izmantot visas sev piemērotās privilēģijas, es zinu, ka man ir jārespektē šīs komandas un tās jāizmantot tikai tad, kad tās ir nepieciešamas.
 6. Es jau zinu, kuram krāšu! Varam sākt spamu!